ציוד שיוף Empire

מערכות התזה ניידות: חברת Empire מייצרת סדרה שלמה של מערכות התזת חול ניידות, החל ממתיזי שאיבה "עשה זאת בעצמך" ועד מכונות לחץ SuperBlast® ברמת קבלן, שנועדו להסיר חומרים ממבנים ומכשירי עבודה גדולים בשיעורי הסרה גבוהים. ציוד בטיחות להתזה ושיוף אנו מלווים את המתיזים הניידים וחדרי ההתזה שלנו בסדרה שלמה של ציוד בטיחות מודרני המגן על מפעילים ועומד בתקני OSHA, ביישום נכון ותחזוק מלא. יש לבדוק ולטפל בקביעות בכל מכשיר המשפיע על איכות אוויר לנשימה, במיוחד כאשר נעשה שימוש במדחס רב-תכליתי עבור אספקת אוויר לנשימה. מערכות התזה רובוטיות: RBT36-F, מערכת התזת הלחץ הרובוטית החדשה של חברת Empire, פותחת את הדלת עבור חברות רבות לנצל את היתרונות של התזת אוויר ברמת דיוק גבוהה. מערכת RBT36-F, אשר מסוגלת לעבד חלקים בקוטר וגובה של עד 30 ס"מ, מפעילה רובוט Fanuc 6-צירי לשליטה על תנועת הנחיר, יחד עם כונן DC או Servo לשליטה על תנועה חלקית, המאפשרים למשתמשים להבטיח את בקרת האיכות ולספק את אימות התהליך שלעיתים קרובות כל כך נדרשים על ידי התעשייה האווירית, תעשיית הרכב, ותעשיית הציוד הרפואי. אנו מזמינם אותך להיכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף לגבי שירותי האון ליין שלנו. בהיכנסך לאתר צפה שכל התוכן יהיה בשפאנו מזמינם אותך להיכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף לגבי שירותי האון ליין שלנו. בהיכנסך לאתר צפה שכל התוכן יהיה בשפה האנגלית. בנוסף, כל התכתובת בינינו תהיה בשפה האנגלית. לחץ כאן כדי להיכנס

 ציוד שיוף Empireחברת Empire לציוד שיוף מתמחה בפיתוח וייצור של ציוד התזה, והינה חברה מובילה בתעשייה במשך למעלה מ-60 שנות הפקת קו הייצור הנרחב ביותר בעולם של ציוד התזת חול. יחד עם מערכות ProFinish®, סדרת המוצרים שלנו כוללת תאיProFormer ™, Econo-Finish® ותאים מותאמים, מערכות התזה אוטומטיות, חדרי התזה של Hoffman, ומתזי SuperBlast® ניידים.

המוניטין של חברת Empire לציוד שיוף כחברה מובילה בתחום טכנולוגיית ההתזה, נובעת ישירות ממילוי צרכי לקוחותינו הדורשים ציוד ומערכות התזת חול איכותיים המספקים פרודוקטיביות מוגברת. אנו תומכים בציוד שלנו באמצעות הכשרה, שירות ובקרה.

תאי התזה ידניים: גימור צנטריפוגל מערכות Pro-Finish® מציעות שילובים מושלמים של ביצועים וגמישות באמצעות דגמים מודולריים. תאי Empire זמינים במגוון רחב של תצורות המתאימות לצרכי מערכות ההתזה הספציפיים שלך, ומתלווה אליהם האחריות הטובה ביותר מערכות התזה רובוטיותבתעשייה: 3 שנות אחריות מוגבלת! מערכות התזה אוטומטיות: חברת Empire פיתחה וייצרה מאות מערכות התזת חול אוטומטיות, ברמות תחכום הנעות מאוטומציה סטנדרטית לנחירים רובוטיים מתקדמים, עם תפעול וטיפול חלקיים. לקוחותינו מדווחים על רווחי פרודוקטיביות של 100%-700%.

חדרי התזה: חברת Empire מייצרת חדרי התזה מובנים לחלוטין, בכל גודל. אם אף אחד מחדרי ההתזה הסטנדרטיים שלנו אינו מושלם עבור צרכיך, אנו נהנדס באופן מותאם אישית מתקן התזה סגור שיענה על צרכי הייצור והגודל הספציפיים שלך. היות וכל הרכיבים שלנו מפותחים ומיוצרים עבור פעילות משולבת מושלמת, אנו מספקים מערכות מאוזנות ללא בעיות תאימות. עם חדר התזה של Empire, באפשרותך לבחור מתוך מגוון רחב של רכיבים בדוקים ומוכחים למטרת שחזור ושיקום מדיה. כמו כן, אנו מציעים מגוון רחב של אבזרים ואפשרויות שנועדו למקסם את הפרודוקטיביות בתוך סביבות עבודה שונות.

תאי התזה מותאמים: תאי ה-Pro-Finish® המותאמים של Empire... הגישה החסכונית לגימור מיוחד והכנת משטחים. אם צרכיך ייחודיים מאוד, תוכל לנצל את היתרונות של מערכת Pro-Finish. באפשרותנו להתאים באופן חסכוני תא שיענה על הצרכים הספציפיים שלך ולקצר את זמני התהליכים של ציוד שמפותח ומיוצר בהתאמה אישית. תאי ה-Pro-Finish® המותאמים של Empire הינם מפותחים מחדש כדי לעמוד בדרישות של תהליכי וחומרי עבודה ספציפיים. אם אתה מתמודד עם צורך ייחודי או אם ברצונך להאיץ את קצב הייצור באמצעות אוטומציה חלקית, חברת Empire יכולה לענות על הצרכים שלך.

תאי התזה מותאמיםמערכות התזה ניידות: חברת Empire מייצרת סדרה שלמה של מערכות התזת חול ניידות, החל ממתיזי שאיבה "עשה זאת בעצמך" ועד מכונות לחץ SuperBlast® ברמת קבלן, שנועדו להסיר חומרים ממבנים ומכשירי עבודה גדולים בשיעורי הסרה גבוהים. ציוד בטיחות להתזה ושיוף אנו מלווים את המתיזים הניידים וחדרי ההתזה שלנו בסדרה שלמה של ציוד בטיחות מודרני המגן על מפעילים ועומד בתקני OSHA, ביישום נכון ותחזוק מלא. יש לבדוק ולטפל בקביעות בכל מכשיר המשפיע על איכות אוויר לנשימה, במיוחד כאשר נעשה שימוש במדחס רב-תכליתי עבור אספקת אוויר לנשימה.

תאי התזה ידנייםמערכות התזה רובוטיות: RBT36-F, מערכת התזת הלחץ הרובוטית החדשה של חברת Empire, פותחת את הדלת עבור חברות רבות לנצל את היתרונות של התזת אוויר ברמת דיוק גבוהה. מערכת RBT36-F, אשר מסוגלת לעבד חלקים בקוטר וגובה של עד 30 ס"מ, מפעילה רובוט Fanuc 6-צירי לשליטה על תנועת הנחיר, יחד עם כונן DC או Servo לשליטה על תנועה חלקית, המאפשרים למשתמשים להבטיח את בקרת האיכות ולספק את אימות התהליך שלעיתים קרובות כל כך נדרשים על ידי התעשייה האווירית, תעשיית הרכב, ותעשיית הציוד הרפואי. אנו מזמינם אותך להיכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף לגבי שירותי האון ליין שלנו. בהיכנסך לאתר צפה שכל התוכן יהיה בשפאנו מזמינם אותך להיכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף

לגבי שירותי האון ליין שלנו. בהיכנסך לאתר צפה שכל מערכות התזה ניידות:
חברת Empire מייצרת סדרה שלמה של מערכות התזת חול ניידות, החל ממתיזי שאיבה "עשה זאת בעצמך" ועד מכונות לחץ SuperBlast® ברמת קבלן, שנועדו להסיר חומרים ממבנים ומכשירי עבודה גדולים בשיעורי הסרה גבוהים.

ציוד בטיחות להתזה ושיוף
אנו מלווים את המתיזים הניידים וחדרי ההתזה שלנו בסדרה שלמה של ציוד בטיחות מודרני המגן על מפעילים ועומד בתקני OSHA, ביישום נכון ותחזוק מלא. יש לבדוק ולטפל בקביעות בכל מכשיר המשפיע על איכות אוויר לנשימה, במיוחד כאשר מערכות התזה ניידותנעשה שימוש במדחס רב-תכליתי עבור אספקת אוויר לנשימה.

מערכות התזה רובוטיות:
RBT36-F, מערכת התזת הלחץ הרובוטית החדשה של חברת Empire, פותחת את הדלת עבור חברות רבות לנצל את היתרונות של התזת אוויר ברמת דיוק גבוהה. מערכת RBT36-F, אשר מסוגלת לעבד חלקים בקוטר וגובה של עד 30 ס"מ, מפעילה רובוט Fanuc 6-צירי לשליטה על תנועת הנחיר, יחד עם כונן DC או Servo לשליטה על תנועה חלקית, המאפשרים למשתמשים להבטיח את בקרת האיכות ולספק את אימות התהליך שלעיתים קרובות כל כך נדרשים על ידי התעשייה האווירית, תעשיית הרכב, ותעשיית הציוד הרפואי.

אנו מזמינם אותך להיכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף לגבי שירותי האון ליין שלנו. בהיכנסך לאתר צפה שכל התוכן יהיה בשפאנו מזמינם אותך להיכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף לגבי שירותי האון ליין שלנו. בהיכנסך לאתר צפה שכל התוכן יהיה בשפה האנגלית. בנוסף, כל התכתובת בינינו תהיה בשפה האנגלית.

לחץ כאן כדי להיכנס

התוכן יהיה בשפה האנגלית. בנוסף, כל התכתובת בינינו תהיה בשפה האנגלית. לחץ כאן כדי להיכנס

מקרי מבחןידיעה לתקשורתמאמרים תאגידי